Vize našeho pivovaru do budoucna byla taková, že budeme v Padochově vyrábět přírodní nefiltrované nepasterizované pivo a to budeme prodávat v PET lahvích a v sudech pro maloodběratele na různé oslavy narozenin, svátků, velikonoc, vánoc, letních grilovaček atd. a také pro okolní restaurace a hostince.
Chtěli jsme mít pouze jednu svoji vlastní pivovarskou restauraci v Padochově a dodávat pivo do dalších restaurací a hospod, ale bohužel po velmi špatných zkušenostech jsme museli s dodáváním do okolních restaurací a hospod až na malé vyjímky definitivně skončit. Z důvodu, že tyto zařízení nejsou schopné o přírodní pivo se postarat, dodáváme pivo pouze do vybraných restaurací zařízených pro čepování tohoto piva. Pivo dodáváme pouze do restaurací, které jsou ve vybaveny chladícími boxy, kde je pivo do úplné spotřeby uskladněno na 2-6° C a tím ho dostane konečný spotřebitel ve 100% čerstvosti a kvalitě.
Díky za pochopení!!!
S pivovarským pozdravem "DEJ BŮH ŠTĚSTÍ"

