logo    Pivovar Padochov  Pivovarská restaurace  Pivovarský penzion 

PIVOVAR PADOCHOV
PIVOVAR PADOCHOV

Firma Pivovar Padochov s.r.o. vznikla v říjnu roku 2009 za účelem výroby piva ve vlastním pivovárku. Do října roku 2014 jsme se zabývali prodejem nefiltrovaných a nepasterizovaných piv z několika menších pivovarů a pivovárků z celé České republiky a v některých z nich jsme si několikrát uvařili svoje pivo dle vlastní receptury. Receptury dvou piv se osvětčily na tolik, že budou vařena od 1.4.2015 celoročně v pivovaru v Padochově. Pivovar v Padochově je již plně připraven k provozu. Zařízení pivovaru se skládá z dvounádobové varny o objemu 1000L řízené poloautomaticky, dále 2ks otevřených duplicitně chlazených spilek o objemu 1100L a 1ks o objemu 2300L, dále pak 6ks 2000L, 4ks 1000L tanků + 1ks 500L tank na speciální piva, všechny prostorově chlazené.

Vize našeho pivovaru do budoucna byla taková, že budeme v Padochově vyrábět přírodní nefiltrované nepasterizované pivo a to budeme prodávat v PET lahvích a v sudech pro maloodběratele na různé oslavy narozenin, svátků, velikonoc, vánoc, letních grilovaček atd. a také pro okolní restaurace a hostince.

Chtěli jsme mít pouze jednu svoji vlastní pivovarskou restauraci v Padochově a dodávat pivo do dalších restaurací a hospod, ale bohužel po velmi špatných zkušenostech jsme museli s dodáváním do okolních restaurací a hospod až na malé vyjímky definitivně skončit. Z důvodu, že tyto zařízení nejsou schopné o přírodní pivo se postarat, dodáváme pivo pouze do vybraných restaurací zařízených pro čepování tohoto piva. Pivo dodáváme pouze do restaurací, které jsou ve vybaveny chladícími boxy, kde je pivo do úplné spotřeby uskladněno na 2-6° C a tím ho dostane konečný spotřebitel ve 100% čerstvosti a kvalitě.

Díky za pochopení!!!

S pivovarským pozdravem "DEJ BŮH ŠTĚSTÍ"