logo    Pivovar Padochov  Pivovarská restaurace  Pivovarský penzion 

Úvod » NÁVOD NA POUŽITÍ ELEKTRONICKÉHO VÝDEJNÍHO OKÉNKA

NÁVOD NA POUŽITÍ ELEKTRONICKÉHO VÝDEJNÍHO OKÉNKA

POZOR!!! POZOR!!! POZOR!!!

Od středy 3.5.2023 JIŽ MOŽNO PLATIT JAK V HOTOVOSTI, TAK I KARTOU!!!

 

NÁVOD NA POUŽITÍ ELEKTRONICKÉHO VÝDEJNÍHO OKÉNKA:

 

1, NEJPRVE OKÉNKO MUSÍ OVĚŘIT VÁŠ VĚK PŘES OBČANSKÝ PRŮKAZ. NAČTĚTE PROSÍM VÁŠ OBČANKÝ PRŮKAZ KODEM DOVNITŘ DO SLOTU NA OBČANSKÉ PRŮKAZY. POPSÁNO  NA STROJI.

POKUD TO UDĚLÁTE SPRÁVNĚ, STROJ 1x NEBO 2x PÍPNE (PODLE STÁŘÍ OP) A VY MŮŽETE POKRAČOVAT V NÁKUPU.

 

2, NYNÍ POKRAČUJETE S NÁKUPEM ZBOŽÍ.

    POZOR!!!  KUPUJTE PRODUKTY POUZE PO JEDNOM KUSE!!! NEJDE NAKOUPIT VÍCE PRODUKTŮ DOHROMADY, PROTO MUSÍTE VŽDY ODEBRAT ZBOŽÍ Z VÝTAHU, POKUD TO NEUDĚLÁTE, STROJ PŘESTANE FUNGOVAT!!!

 

a, POKUD PLATÍTE KARTOU, ZADEJTE ČÍSLO PRODUKTU A     DOLE NA DISPLEJI inspipay STISKNĚTE ŽLUTÉ TLAČÍTKO START. PO STISKNUTÍ ŽLUTÉHO TLAČÍTKA START PŘILOŽTE KARTU. POKUD JE KARTA PLATNÁ A JSOU NA NÍ PENÍZE, PROBĚHNE PLATBA A STROJ POŠLE VÝTAH PRO LÁHEV. JE LI LÁHEV VE VÝTAHU, JE NUTNÉ JI DO 45 VTEŘIN ODEBRAT (DVÍŘKA PUSH). NEBUDE LI LÁHEV DO 45 VTEŘIN ODEBRÁNA, STROJ UZAVŘE DVÍŘKA (PUSH) A ZAMEZÍ DALŠÍM NÁKUPŮM.

ZMÁČKNETE-LI ŽLUTÉ TLAČÍTKO START A MEZI TÍM SI PLATBU KARTOU ROZMYSLÍTE, PROTOŽE JSTE SE ROZHODLI ZAPLATIT HOTOVĚ, UKONČETE TRANSAKCI STISKNUTÍM ČERVENÉHO TLAČÍTKA STOP NA DISPLEJI inspipay A NÁSLEDNĚ MŮŽETE ZAČÍT PLATBU V HOTOVOSTI.

 

b, POKUD PLATÍTE HOTOVĚ, NEJPRVE VHOĎTE MINCE A NEBO VLOŽTE BANKOVKY A PAK TEPRVE ZADEJTE ČÍSLO PRODUKTU. POZOR!!! SLOT NA BANKOVKY (MODŘE BLIKÁ) ROZPOZNÁ NEPLATNÉ BANKOVKY A TAKÉ NEPŘIJÍMÁ POŠKOZENÉ POMAČKANÉ BANKOVKY!!! POKUD SE VÁM BANKOVKA VRACÍ JE BUĎ NEPLATNÁ A NEBO POMAČKANÁ A MUSÍTE JI ŘÁDNĚ NAROVNAT A NEBO VYMĚNIT ZA JINOU. STROJ BERE VŠECHNY MINCE A PAPÍROVÉ BANKOVKY V HODNOTĚ 100,200 a 500,-KČ!!!

 

POKUD VÁM STROJ NÁHODOU PRODUKT NEVYDÁ, NAPŘÍKLAD, ŽE SE ZASEKNUL, MUSÍ VRÁTIT  PENÍZE JAK HOTOVÉ, TAK MUSÍ I NAČÍST PO PÁR MINUTÁCH ČÁSTKU ZPĚT NA ÚČET.

TATO SITUACE SE STÁVÁ ZCELA VYJÍMEČNĚ, ALE BOHUŽEL NĚKDY SE STANE!!!

 

Děkuejem Vám za Váš nákup a těšíme se na Vaši další návštěvu!!!