logo    Pivovar Padochov  Pivovarská restaurace  Pivovarský penzion 

Úvod » NÁVOD NA POUŽITÍ ELEKTRONICKÉHO VÝDEJNÍHO OKÉNKA

NÁVOD NA POUŽITÍ ELEKTRONICKÉHO VÝDEJNÍHO OKÉNKA

1, NEJPRVE OKÉNKO MUSÍ OVĚŘIT VÁŠ VĚK PŘES OBČANSKÝ PRŮKAZ.                      NASKENUJTE PROSÍM VÁŠ OBČANKÝ PRŮKAZ KODEM DOVNITŘ DO SLOTU          NA OBČANSKÉ PRŮKAZY. POPSÁNO NA STROJI.
 JAKMILE STROJ 1x, NEBO 2x  PÍPNE JE TO V POŘÁDKU A MŮŽETE POKRAČOVAT V NÁKUPU.

 

2, NÁKUP:    

   a, POKUD PLATÍTE KARTOU, ZADEJTE ČÍSLO VÁMI VYBRANÉHO PRODUKTU A DOLE NA DISPLAY       REVO SE OBJEVÍ PŘILOŽTE KARTU. PŘILOŽTE TEDY KARTU. POKUD JE KARTA PLATNÁ A JSOU NA NÍ  PENÍZE, PROBĚHNE PLATBA A STROJ POŠLE VÝTAH PRO LÁHEV.
   JE LI LÁHEV VE VÝTAHU, JE NUTNÉ ODEBRAT. NEBUDE LI ODEBRÁNA LÁHEV,       NENÍ MOŽNÉ  USKUTEČNIT DALŠÍ NÁKUP, STROJ HO NEDOVOLÍ. JE TO Z             DŮVODU, ABY SE LÁHVE SPOLU NESRAZILY A NEROZBILY. 

   b, POKUD PLATÍTE HOTOVĚ, NEJPRVE VHOĎTE MINCE A NEBO VLOŽTE                 BANKOVKY A PAK TEPRVE ZADEJTE KOD PRODUKTU. POZOR!!! SLOT NA             BANKOVKY (MODŘE BLIKÁ) NEPŘIJÍMÁ POŠKOZENÉ POMAČKANÉ BANKOVKY!!! POKUD SE VÁM                     BANKOVKA VRACÍ JE POMAČKANÁ A MUSÍTE JI             ŘÁDNĚ NAROVNAT A NEBO VYMĚNIT ZA JINOU.
   STROJ BERE VŠECHNY MINCE KROMĚ 2,-KČ A PAPÍROVÉ BANKOVKY POUZE V     HODNOTĚ 100 A 200,-KČ!!!

   POKUD VÁM STROJ NÁHODOU PRODUKT NEVYDÁ MUSÍ VRÁTIT PENÍZE JAK       HOTOVÉ, TAK MUSÍ I     NAČÍST PO PÁR MINUTÁCH ČÁSTKU ZPĚT NA KARTU.     TATO SITUACE SE STÁVÁ ZCELA VYJÍMEČNĚ A S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ SIM KARTA PŘENOSU PLATEBNÍHO TERMINÁLU MOMENTÁLNĚ VYHLEDÁVÁ SIGNÁL!!! PŘI NOVÉM NÁKUPU BY MĚLO BÝT JIŽ VŠE V POŘÁDKU, PONĚVADŽ SIGNÁL BY SE MĚL BĚHEM PÁL VTEŘIN NAČÍST.

   JE TO JEDNODUCHÉ, CHCE TO JEN TRPĚLIVOST. JAK NA TO PŘÍJDETE,                   ZJISTÍTE, ŽE NÁKUP ZE STROJE JE LEGRACE!!!

   DĚKUJEME VÁM ZA VÁŠ NÁKUP A TĚŠÍME SE NA VAŠÍ NÁVŠTĚVU!!!