logo    Pivovar Padochov  Pivovarská restaurace  Pivovarský penzion 

Úvod » NÁVOD NA POUŽITÍ ELEKTRONICKÉHO VÝDEJNÍHO OKÉNKA

NÁVOD NA POUŽITÍ ELEKTRONICKÉHO VÝDEJNÍHO OKÉNKA

POZOR!!! POZOR!!! POZOR!!!

Od pátku 20.1.2023 na cca 10 dní půjde z důvodu testování v našem výdejním okénku platit POUZE V HOTOVOSTI!!!

Vážení zákazníci, prvního půl roku jsme měli s okénkem velký problém. Naprosto nefungovalo a dělalo si co chtělo. Bohužel hlavně v náš neprospěch, kdy vydávalo láhve zdarma, což většina z Vás co okénko navštěvujete, tak víte a ani se moc z Vás s tím nepochlubilo. Nic méně před vánoci roku 2022 jsme provedli velkou úpravu okénka, kdy jedinný problém, který se může stát ze strany nás (ze strany stroje) je ten, že stroj jednou za čas cca za 10 dnů zamrzne a potřebuje restart. A to ne vždy ze svého důvodu, ale z důvodu špatné obsluhy předchozím zákazníkem. Zde je aktualizovaný návod, který je potřeba PŘESNÉ DODRŽOVAT!!!

 

1, OVĚŘENÍ VĚKU: 

NEJPRVE OKÉNKO MUSÍ OVĚŘIT VÁŠ VĚK PŘES OBČANSKÝ PRŮKAZ. NASKENUJTE PROSÍM VÁŠ OBČANKÝ PRŮKAZ KODEM DOVNITŘ DO  SLOTU  NA OBČANSKÉ PRŮKAZY. POPSÁNO NA STROJI. JAKMILE STROJ 1x, NEBO 2x  PÍPNE JE TO V POŘÁDKU A MŮŽETE POKRAČOVAT V NÁKUPU.

2, NÁKUP:  

NENÍ MOŽNÉ NAKUPOVAT VÍCE JAK 1KS LÁHVE NA JEDNU PLATBU, PROTO NAKUPUJTE, PLAŤTE A VYNDÁVEJTE ZE STROJE VŽDY POUZE 1KS PRODUKTU A POKUD CHCETE KOUPIT VÍCE PRODUKTŮ MUSÍTE NÁKUP VŽDY ZNOVA CELÝ ZOPAKOVAT!!!!!!!!!!

3, PLATBA:  a, POKUD PLATÍTE KARTOU, ZADEJTE ČÍSLO VÁMI VYBRANÉHO PRODUKTU A DOLE NA DISPLAY REVO SE OBJEVÍ PŘILOŽTE KARTU. PŘILOŽTE TEDY KARTU. POKUD JE KARTA PLATNÁ A JSOU NA NÍ  PENÍZE, PROBĚHNE PLATBA A STROJ POŠLE VÝTAH PRO LÁHEV.


ODEBRÁNÍ ZBOŽÍ PO PLATBĚ: JE LI LÁHEV VE VÝTAHU, JE NUTNÉ JI ODEBRAT. NEBUDE-LI LÁHEV ODEBRÁNA, STROJ DALŠÍ NÁKUP POVOLÍ. DOKONCE POVOLÍ I TŘETÍ NÁKUP, PŘI KTERÉM SE STROJ ZCELA ZABLOKUJE PRO DALŠÍ NÁKUP A NAVÍC PŘÍJDETE O PENÍZE ZA TŘETÍ LÁHEV, KTEROU JIŽ STROJ NEVYDÁ. PROTO PROSÍM DBEJTE NAŠICH RAD A VŽDY PO KAŽDÉM NÁKUPU MUSÍTE KAŽDOU LÁHEV ZE STROJE VYNDAT. UŠETŘÍTE KOMLIKACE SOBĚ, NÁM I DALŠÍM ZÁKAZNÍKŮM!!!  NA ODEBRÁNÍ PRODUKTU MÁTE 45 VTEŘIN OD UVOLNĚŇÍ DVÍŘEK K ODBĚRU. NEBUDE LI V TÉTO DOBĚ PRODUKT ODEBRÁN DVÍŘKA SE NENÁVRATNĚ UZAVŘOU!!! A STROJ NEPOVOLÍ DALŠÍ NÁKUP A ZABLOKUJE SE!!!

   b, POKUD PLATÍTE HOTOVĚ, NEJPRVE VHOĎTE MINCE A NEBO VLOŽTE  BANKOVKY A PAK TEPRVE ZADEJTE KOD PRODUKTU. POZOR!!!  SLOT NA BANKOVKY (MODŘE BLIKÁ) NEPŘIJÍMÁ POŠKOZENÉ POMAČKANÉ  BANKOVKY!!! POKUD SE VÁM BANKOVKA VRACÍ JE POMAČKANÁ A MUSÍTE JI  ŘÁDNĚ NAROVNAT A NEBO VYMĚNIT ZA JINOU. STROJ BERE VŠECHNY MINCE ČESKÉ MĚNY A PAPÍROVÉ BANKOVKY POUZE V HODNOTĚ 100 A 200,-KČ!!!

POKUD VÁM STROJ NÁHODOU PRODUKT NEVYDÁ MUSÍ VRÁTIT PENÍZE JAK    HOTOVÉ, TAK MUSÍ I NAČÍST PO PÁR MINUTÁCH ČÁSTKU ZPĚT NA KARTU.    TATO SITUACE SE STÁVÁ ZCELA VYJÍMEČNĚ A S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ SIM KARTA PŘENOSU PLATEBNÍHO TERMINÁLU MOMENTÁLNĚ VYHLEDÁVÁ SIGNÁL!!! PŘI NOVÉM NÁKUPU BY MĚLO BÝT JIŽ VŠE V POŘÁDKU, PONĚVADŽ SIGNÁL BY SE MĚL BĚHEM PÁL VTEŘIN NAČÍST.

JE TO JEDNODUCHÉ, CHCE TO JEN TRPĚLIVOST. A HLAVNĚ DODRŽOVAT TENTO NÁVOD!!!!! JAK NA TO PŘÍJDETE, ZJISTÍTE, ŽE NÁKUP ZE STROJE JE LEGRACE!!!

   DĚKUJEME VÁM ZA VÁŠ NÁKUP A TĚŠÍME SE NA VAŠÍ NÁVŠTĚVU!!!