logo    Pivovar Padochov  Pivovarská restaurace  Pivovarský penzion 

Úvod » NÁVOD NA POUŽITÍ ELEKTRONICKÉHO VÝDEJNÍHO OKÉNKA

NÁVOD NA POUŽITÍ ELEKTRONICKÉHO VÝDEJNÍHO OKÉNKA

NÁVOD NA POUŽITÍ ELEKTRONICKÉHO VÝDEJNÍHO OKÉNKA:

1, NEJPRVE OKÉNKO MUSÍ OVĚŘIT VÁŠ VĚK PŘES OBČANSKÝ PRŮKAZ.                      NASKENUJTE PROSÍM VÁŠ OBČANKÝ PRŮKAZ KODEM DOVNITŘ DO SLOTU          NA OBČANSKÉ PRŮKAZY. POPSÁNO NA STROJI.
   POKUD TO UDĚLÁTE SPRÁVNĚ, STROJ 1x PÍPNE A BLIKÁ ZELENĚ. JE TO V             POŘÁDKU A MŮŽETE POKRAČOVAT V NÁKUPU. V PŘÍPADĚ, ŽE PÍPNE 2X A           BLIKÁ ČERVENĚ, JE  OBČANSKÝ PRŮKAZ BUĎ NEPLATNÝ A NEBO ŠPATNĚ             NASKENOVANÝ. OPAKUJTE VÍCEKRÁT DOKUD NEZAPÍPE 1x A NEBUDE BLIKAT     ZELENĚ.

   POZOR!!! OBČANSKÉ PRŮKAZY VYDANÉ V ROCE 2022 PROZATÍM NEFUNGUJÍ     A NENÍ MOŽNÉ NA NĚ PIVO ZAKOUPIT. NA NÁPRAVĚ SE PRACUJE,                         OMLOUVÁME SE.

2, POKUD STROJ PÍPNUL 1x A BLIKÁ ZELENĚ, POKRAČUJTE K NÁKUPU ZBOŽÍ.          POZOR!!! KUPUJTE PRODUKTY POUZE PO JEDNOM KUSE!!! NEJDE NAKOUPIT      VÍCE PRODUKTŮ DOHROMADY!!!!!
   POKUD TO UDĚLÁTE, STROJ PŘESTANE SPRÁVNĚ FUNGOVAT!!! POKUD TO           PŘESTO UDĚLÁTE, MUSÍTE STROJ ZRESTARTOVAT STŘÍBRNÝM TLAČÍTKEM S         MODRÝM PODSVÍCENÍM A TO TAK, ŽE TLAČÍTKO 1X DLOUZE ZMÁČKNETE!!!       PAK STROJ OPĚT ZAČNE SPRÁVNĚ FUNGOVAT.
   
   a, POKUD PLATÍTE KARTOU, ZADEJTE ČÍSLO PRODUKTU A DOLE NA DISPLAY       REVO SE OBJEVÍ PŘILOŽTE KARTU. POKUD JE KARTA PLATNÁ A JSOU NA NÍ         PENÍZE, PROBĚHNE PLATBA A STROJ POŠLE VÝTAH PRO LÁHEV.
   JE LI LÁHEV VE VÝTAHU, JE NUTNÉ ODEBRAT. NEBUDE LI ODEBRÁNA LÁHEV,       NENÍ MOŽNÉ  USKUTEČNIT DALŠÍ NÁKUP, STROJ HO NEDOVOLÍ. JE TO Z             DŮVODU, ABY SE LÁHVE SPOLU NESRAZILY A NEROZBILY. 

   b, POKUD PLATÍTE HOTOVĚ, NEJPRVE VHOĎTE MINCE A NEBO VLOŽTE                 BANKOVKY A PAK TEPRVE ZADEJTE KOD PRODUKTU. POZOR!!! SLOT NA             BANKOVKY (MODŘE BLIKÁ) ROZPOZNÁ NEPLATNÉ BANKOVKY A TAKÉ                 NEPŘIJÍMÁ POŠKOZENÉ POMAČKANÉ BANKOVKY!!! POKUD SE VÁM                     BANKOVKA VRACÍ JE BUĎ NEPLATNÁ A NEBO POMAČKANÁ A MUSÍTE JI             ŘÁDNĚ NAROVNAT A NEBO VYMĚNIT ZA JINOU.
   STROJ BERE VŠECHNY MINCE KROMĚ 2,-KČ A PAPÍROVÉ BANKOVKY POUZE V     HODNOTĚ 100 A 200,-KČ!!!

   POKUD VÁM STROJ NÁHODOU PRODUKT NEVYDÁ MUSÍ VRÁTIT PENÍZE JAK       HOTOVÉ, TAK MUSÍ I     NAČÍST PO PÁR MINUTÁCH ČÁSTKU ZPĚT NA KARTU.     TATO SITUACE SE STÁVÁ ZCELA VYJÍMEČNĚ!!!

   JE TO JEDNODUCHÉ, CHCE TO JEN TRPĚLIVOST. JAK NA TO PŘÍJDETE,                   ZJISTÍTE, ŽE NÁKUP ZE STROJE JE SRANDA!!!

   DĚKUJEME VÁM ZA VÁŠ NÁKUP A TĚŠÍME SE NA VAŠÍ NÁVŠTĚVU!!!